Klimatizácie do bytu

Klimatizácie s dodaním a montážou

Našim zákazníkom ponúkame komplexné a kvalitné služby pri zabezpečení optimálnej tepelnej pohody v ich byte. Máme množstvo úspešne zrealizovaných projektov od malých izieb až po klimatizáciu celých administratívnych a výrobných priestorov.

Klimatizácie do bytu s dodaním a montážou

Naša ponuka zahŕňa komplexné riešenie, ktoré začína obhliadkou bytu s hľadaním najvhodnejšieho riešenia pre klimatizáciu. Pokračujeme s návrhom a spracovaním cenovej ponuky. Po jej odsúhlasení nasleduje dodávka a montáž klimatizácie do bytu. Montážou však nekončíme. Zákazníkom ponúkame aj servis klimatizačných zariadení. Dodávame a montujeme klimatizácie do rodinných domov, klimatizácie do bytov, klimatizácie do kancelárií a predajných priestorov.

Spolupracujeme s uznávanými výrobcami klimatizácií

V oblasti vzduchotechniky a klimatizácii podnikáme už od roku 2008 a za ten čas sme spolupracovali s mnohými poprednými výrobcami týchto technológií. Spolupracujeme s japonskými značkami ako Mitsubishi, Daikin či LG, ktorých produkty sú známe svojou špičkovou kvalitou, výkonom, dizajnom, tichosťou, inteligentným ovládaním a energetickou (a ekologickou) úsporou.

Naši technici pravidelne absolvujú odborné školenia s našimi obchodnými partnermi, aby našim zákazníkom vedeli poskytnúť profesionálne poradenstvo a služby.

Nezáväzná konzultácia zdarma

Zanechajte nám Váš kontakt a my sa Vám ozveme

Kliknutím na tlačidlo POSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť TDS, s.r.o, IČO: 44828390. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

13 rokov skúseností
500+
spokojných zákazníkov
záručný a pozáručný servis
10+
certifikovaných špecialistov

Ukážka našich prác

Reakcie našich zákazníkov

Dobrá komunikácia, ústretový prístup, odborne poradia a navrhnú riešenie.

Michal K., Tr.Stankovce

Rýchla odozva na môj dopyt, príjemné vystupovanie, profesionálna a kvalitná práca.

Peter B., Trenčín

Firma TDS s.r.o. mi realizovala komplet celý projekt vetrania/rekuperácie v roku 2019 na mojom rodinnom dome.

Jednoznačne sa vyjadrujem na celý priebeh tohto projektu vysoko pozitívne. Vo viacerých cenových ponukách som mal niekoľko možností na výber, avšak v prípade TDS som vysoko oceňoval i to, že so mnou komunikoval jeden človek, pán Pavel Paľo, ktorý absolútne profesionálne riešil všetky úrovne mojich požiadaviek a otázok, nakoľko som v tejto oblasti bol totálny laik.
S pánom Paľom som absolvoval všetky etapy projektu, t.j. od projekčného návrhu, jeho technické vysvetlenie, návrh "hardware", cenové ponuky, termínové plnenia... Pán Paľo, vždy ochotne a vecne komunikoval, či už osobne, mailom, SMS alebo telefonicky. Vždy reagoval na moje zmeškané hovory, ak bol momentálne mimo možnosť so mnou komunikovať, alebo nemohol so mnou telefonovať. Dobrá spolupráca pokračuje i naďalej, či už v oblasti objednávok spotrebného materiálu, alebo poradenských konzultácií, nakoľko možnosti mojej inštalovanej rekuperačnej jednotky sú pomerne početné a napájajú sa aj na ďalšie aktivity, ktoré chcem v dome realizovať a určite, čo je možné budem riešiť cez TDS s.r.o.. Jednoznačne budem odporúčať firmu TDS s.r.o. ako skúseného realizátora a spoľahlivého obchodného partnera.
Týmto teda úprimne vyjadrujem poďakovanie a maximálnu spokojnosť spoločnosti TDS s.r.o. a pánovi Paľovi zvlášť 👍
Ďakujem 😉

Lubo K. Trenčín

Partneri

Mitsubishi Electric
Daikin
LG
Panasonic
Airwell

Posledné montáže

Mercedes Martin

Mercedes Martin

Martin, klimatizácia

OC Banská Štiavnica

OC Banská Štiavnica

Banská Štiavnica, vzduchotechnika, klimatizácia

tds tepelné čerpadlá

Zaujímate sa o tepelné čerpadlá?

Tepelné čerpadlá sú čoraz obľúbenejším zdrojom na vykurovanie a prípravu teplej úžitkovej vody.

VIAC