Klimatizácie Mitsubishi

Klimatizácie s dodaním a montážou

Svetovo známa Japonská firma Mitsubishi je na trhu už od roku 1921. Okrem rôznej elektroniky momentálne patrí aj medzi najväčších výrobcov klimatizácií na svete.

Energetická účinnosť a tichá prevádzka

Mitsubishi klimatizácie sú známe aj tým, že majú výrazný dizajn, výborný výkon, tichú prevádzku a minimálne vplývajú na životné prostredie. Dôvodom je aj to, že sú vybavené invertorovou technológiou a spolu s ekologickým chladivom zabezpečujú vysokú energetickú účinnosť. V prípade, že vám na planéte záleží a máte radi ticho, Mitsubishi je pre vás tá správna voľba.

Moderný a luxusný dizajn

Okrem rôznych funkcií Mitsubishi klimatizácie prinášajú aj moderný a luxusný dizajn. Ako príklad je Mitsubishi Diamond, pri ktorom môžete očakávať prémiový dizajn v rubínovo červenej, preleťovo bielej a onyxovo čiernej. Okrem toho, že klimatizácia bude dobre vyzerať, môžete ju ovládať cez Wifi čím si zvýšite si Váš komfort.

V prípade, že máte záujem o viac informácií o klimarizáciach Mitsubishi, stačí nás kontaktovať. Spolu preberieme všetky potrebné kroky pre vašu spokojnosť a pohodu.

Nezáväzná konzultácia zdarma

Zanechajte nám Váš kontakt a my sa Vám ozveme

Kliknutím na tlačidlo POSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť TDS, s.r.o, IČO: 44828390. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

13 rokov skúseností
500+
spokojných zákazníkov
záručný a pozáručný servis
10+
certifikovaných špecialistov

Ukážka našich prác

Reakcie našich zákazníkov

Dobrá komunikácia, ústretový prístup, odborne poradia a navrhnú riešenie.

Michal K., Tr.Stankovce

Rýchla odozva na môj dopyt, príjemné vystupovanie, profesionálna a kvalitná práca.

Peter B., Trenčín

Firma TDS s.r.o. mi realizovala komplet celý projekt vetrania/rekuperácie v roku 2019 na mojom rodinnom dome.

Jednoznačne sa vyjadrujem na celý priebeh tohto projektu vysoko pozitívne. Vo viacerých cenových ponukách som mal niekoľko možností na výber, avšak v prípade TDS som vysoko oceňoval i to, že so mnou komunikoval jeden človek, pán Pavel Paľo, ktorý absolútne profesionálne riešil všetky úrovne mojich požiadaviek a otázok, nakoľko som v tejto oblasti bol totálny laik.
S pánom Paľom som absolvoval všetky etapy projektu, t.j. od projekčného návrhu, jeho technické vysvetlenie, návrh "hardware", cenové ponuky, termínové plnenia... Pán Paľo, vždy ochotne a vecne komunikoval, či už osobne, mailom, SMS alebo telefonicky. Vždy reagoval na moje zmeškané hovory, ak bol momentálne mimo možnosť so mnou komunikovať, alebo nemohol so mnou telefonovať. Dobrá spolupráca pokračuje i naďalej, či už v oblasti objednávok spotrebného materiálu, alebo poradenských konzultácií, nakoľko možnosti mojej inštalovanej rekuperačnej jednotky sú pomerne početné a napájajú sa aj na ďalšie aktivity, ktoré chcem v dome realizovať a určite, čo je možné budem riešiť cez TDS s.r.o.. Jednoznačne budem odporúčať firmu TDS s.r.o. ako skúseného realizátora a spoľahlivého obchodného partnera.
Týmto teda úprimne vyjadrujem poďakovanie a maximálnu spokojnosť spoločnosti TDS s.r.o. a pánovi Paľovi zvlášť 👍
Ďakujem 😉

Lubo K. Trenčín

Partneri

Mitsubishi Electric
Daikin
LG
Panasonic
Airwell

Posledné montáže

Mercedes Martin

Mercedes Martin

Martin, klimatizácia

OC Banská Štiavnica

OC Banská Štiavnica

Banská Štiavnica, vzduchotechnika, klimatizácia

tds tepelné čerpadlá

Zaujímate sa o tepelné čerpadlá?

Tepelné čerpadlá sú čoraz obľúbenejším zdrojom na vykurovanie a prípravu teplej úžitkovej vody.

VIAC