Inštalácia klimatizácie

Klimatizácie s dodaním a montážou

Poskytujeme profesionálne a bezstresové inštalovanie klimatizácie v domácnostiach, firmách ale aj v priemyslených zariadeniach. Inštalácia klimatizácie našou firmou je pre vás zárukou spoľahlivej funkčnosti podporenej kvalitným servisom. Naša firma má za sebou dlhoročnú históriu a množstvo bezproblémových montáží. Naši zamestnanci sú plne kvalifikovaní a školení. Vyriešime za vás kopletný proces klimatizácie, od spracovania projektovej dokumentácie až po uvedenie do prevádzky.

Inštalácia klimatizácie bezpečne

Zatiaľ čo niektoré inštalácie sú bezpečné a jednoduché, iné si vyžadujú technické znalosti, špecializované nástroje alebo predstavujú riziko úrazu elektrickým prúdom alebo požiaru. Existuje veľa inštalatérov klimatizácií, ktorí tvrdia, že sú odborníkmi vo svojom odbore, ale nie všetci to môžu aj podporiť faktami. Vždy žiadajte dôkazy, hľadajte odbornú kvalifikáciu a spojenie s profesijnými organizáciami. Inštalácia klimatizácie je základným pilierom dlhodobej funkčnosti, zverte tento krok do rúk našich profesionálov. Prezrite si v referenciach množstvo našich spokojných zákazníkov a fotodokumentáciu našich dokončených inštalácií v rôznych známych budovách.

Nezáväzná konzultácia zdarma

Zanechajte nám Váš kontakt a my sa Vám ozveme

Kliknutím na tlačidlo POSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť TDS, s.r.o, IČO: 44828390. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

13 rokov skúseností
500+
spokojných zákazníkov
záručný a pozáručný servis
10+
certifikovaných špecialistov

Ukážka našich prác

Reakcie našich zákazníkov

Dobrá komunikácia, ústretový prístup, odborne poradia a navrhnú riešenie.

Michal K., Tr.Stankovce

Rýchla odozva na môj dopyt, príjemné vystupovanie, profesionálna a kvalitná práca.

Peter B., Trenčín

Firma TDS s.r.o. mi realizovala komplet celý projekt vetrania/rekuperácie v roku 2019 na mojom rodinnom dome.

Jednoznačne sa vyjadrujem na celý priebeh tohto projektu vysoko pozitívne. Vo viacerých cenových ponukách som mal niekoľko možností na výber, avšak v prípade TDS som vysoko oceňoval i to, že so mnou komunikoval jeden človek, pán Pavel Paľo, ktorý absolútne profesionálne riešil všetky úrovne mojich požiadaviek a otázok, nakoľko som v tejto oblasti bol totálny laik.
S pánom Paľom som absolvoval všetky etapy projektu, t.j. od projekčného návrhu, jeho technické vysvetlenie, návrh "hardware", cenové ponuky, termínové plnenia... Pán Paľo, vždy ochotne a vecne komunikoval, či už osobne, mailom, SMS alebo telefonicky. Vždy reagoval na moje zmeškané hovory, ak bol momentálne mimo možnosť so mnou komunikovať, alebo nemohol so mnou telefonovať. Dobrá spolupráca pokračuje i naďalej, či už v oblasti objednávok spotrebného materiálu, alebo poradenských konzultácií, nakoľko možnosti mojej inštalovanej rekuperačnej jednotky sú pomerne početné a napájajú sa aj na ďalšie aktivity, ktoré chcem v dome realizovať a určite, čo je možné budem riešiť cez TDS s.r.o.. Jednoznačne budem odporúčať firmu TDS s.r.o. ako skúseného realizátora a spoľahlivého obchodného partnera.
Týmto teda úprimne vyjadrujem poďakovanie a maximálnu spokojnosť spoločnosti TDS s.r.o. a pánovi Paľovi zvlášť 👍
Ďakujem 😉

Lubo K. Trenčín

Partneri

Mitsubishi Electric
Daikin
LG
Panasonic
Airwell

Posledné montáže

Mercedes Martin

Mercedes Martin

Martin, klimatizácia

OC Banská Štiavnica

OC Banská Štiavnica

Banská Štiavnica, vzduchotechnika, klimatizácia

tds tepelné čerpadlá

Zaujímate sa o tepelné čerpadlá?

Tepelné čerpadlá sú čoraz obľúbenejším zdrojom na vykurovanie a prípravu teplej úžitkovej vody.

VIAC